KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16417248
nr 1641 7248
Lena Cronqvist
(1938-2025), Sverige
Etsning, Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numrerad 12/25, Självporträtt. Bildmått: 17x15 cm, yttermått inklusive ram: 35x32 cm
Utrop:
2.400 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 9 september 2024
kl 20:49:30
5/9 23:06:08
2.000 kr
9/9 20:44:30
Lena Cronqvist
Läs mer om Lena Cronqvist